KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614108
nr 1361 4108
Oidentifierad konstnär. Signerad Scoppa, Italien Capri 1903. Olja på duk, 38x71cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:29:58
600 kr